Adres:

Rostworowskiego 16A/a, 01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

 

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto3D Jakub Piekacz

 

email: 3d@proto3d.com.pl

tel:     733 303 454

 

Prototypowanie

Skontaktuj się z nami

Odlewnictwo

 

Przy zamówieniu większej ilości elementów, dla obniżenia kosztów produkcji, możemy przygotować formę silikonową do odlewów z żywicy lub serię odlewów z dowolnego materiału i w dowolnej ilości. Elementy odlane w ten sposób mogą być barwione lub malowane, tak samo jak wydruki 3D.

Produkcja niskoseryjna

 

Wykorzystując zaplecze kilku drukarek 3D w szybkim tempie jesteśmy
w stanie przygotować pilotażowe serie wyrobów lub niskoseryjną produkcję wyrobów gotowych. Przy zamówieniu większej ilości wyrobów możemy połączyć technologię druku 3D z odlewnictwem żywic technicznych, co jeszcze bardziej przyśpieszy proces produkcji i obniży jej koszty. 

 

Prototypy drukowane w 3D

 

Druk 3D pozwala na tworzenie funkcjonalnych prototypów w niezwykle krótkim czasie. Możliwość dotknięcia i przymierzenia projektu 3D przed zakupem narzędzi do jego wytworzenia daje możliwość wychwycenia błędów, których nie widać na ekranie komputera lub pozwala na wdrożenie zmian, ulepszających dany wyrób, jeszcze przed zleceniem partii produkcyjnej.

 

Ze względu na szeroki wybór materiałów i ich zbliżony lub tożsamy charakter z wyrobem gotowym prototypy, tworzone w technologii druku 3D, mogą służyć do testów wyrobów gotowych. Są też doskonałym wzorcem lub sprawdzianem, zwiększającym bezpieczeństwo jakościowe produkcji.

 

Dzięki dużemu wyborowi kolorów filamentu sprawdzian / wzorzec może pokazywać krytyczne elementy wyrobu. Druk 3D jest idealnym rozwiązaniem przy produkcji prototypów.