Adres:

Rostworowskiego 16A/a, 01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

 

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto3D Jakub Piekacz

 

email: 3d@proto3d.com.pl

tel:     733 303 454

 

Projekty 3D
Xero 3D

Projekty artystyczne w 3D

 

Elementy trójwymiarowe, nie wymagające dokładnego wymiarowania, mogą być przygotowane na podstawie opisu, zdjęcia lub samej koncepcji. Profesjonalny grafik przystosuje dowolny projekt 3D do Państwa oczekiwań. 

Projekt 3D na podstawie rysunku 2D

 

Jeżeli możliwy jest pomiar elementu u klienta i przesłanie prostego rysunku 2D z wymiarami lub zdjęcia z przyłożoną metrówką, możemy na jego podstawie przygotować projekt 3D elementu do druku. 

 

Przygotowanie projektu 3D na podstawie rysunku, 2D wykonanego w dowolnym programie CAD, pozwala na szybie i dokładne wykonanie projektu do druku 3D. Przed wydrukiem klient dostaje od nas wizualizację na podstawie której może nanieść dodatkowe poprawki do ostatecznego projektu 3D. 

 

Kopia oryginalnego elementu

 

Możemy wykonać projekt 3D na podstawie oryginalnego elementu, wykonać jego odbicie lustrzane lub inne dowolne modyfikacje zwiększające funkcjonalność czy wytrzymałość elementu.

 

Na ogół bez większego problemu możemy odwzorować uszkodzony element jeżeli możliwy jest pomiar wszystkich wymiarów. 

 

Metoda ta nie raz pomogła przywrócić do życia urządzenia i maszyny, pozwoliła na odtworzenie kapselka felgi aluminiowej czy osłony do halogenu oraz wiele innych.

 

Projektowanie 3D

Skontaktuj się z nami

Projektowanie 3D

 

Nie masz gotowego projektu? Żaden problem - wykonamy go dla Ciebie! 

 

Aby przygotować dowolny projekt do druku 3D wystarczy nam jego opis, zdjęcie, rysunek, odręczny szkic lub fizyczny przykład. Na bieżąco będziemy się z Tobą konsultować aby ustalić wszystkie detale. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji projekt 3D może być wydrukowany w 3D, lub przekażemy Ci go w formie elektronicznej.

 

Czas projektowania jest uzależniony od pracochłonności projektu 3D, a jego cena od czasu, jaki grafik musi spędzić przy jego tworzeniu. Wycenę przygotowujemy indywidualnie.