Adres:

Rostworowskiego 16A/a, 01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

 

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto3D Jakub Piekacz

 

email: 3d@proto3d.com.pl

tel:     733 303 454

 

Skanowanie 3D narzędzi
Druk 3D narzędzi przemysłowych
Druk 3D guma
Druk 3D części zamiennych
Projektowanie CAD
Prototypowanie

Skontaktuj się z nami

Skan 3D

 

Skanowanie 3D daje możliwość idealnego odtworzenia dowolnego elementu. Na jego podstawie możemy wydrukować w 3D jego idealną replikę czy odbicie lustrzane. Jest też możliwość modyfikowania takich modeli przed wydrukiem 3D celem ich poprawy lub wirtualnej “naprawy”.

 

Uszczelki i elementy elastyczne

 

Dzięki wykorzystaniu gumy w druku 3D możemy wykonać dowolne elementy elastyczne lub uszczelki o nietypowym kształcie. Wydruki 3D z gumy przejmują jej specyficzne właściwości, a możliwość sterowania poziomem wypełnienia podczas produkcji daje nam szerokie możliwości modyfikacji jej twardości.

 

Wykonywanie narzędzi przemysłowych

 

Od lat udzielamy wsparcia wielu firmom, produkując dla nich narzędzia do maszyn przemysłowych. Wykonane za pomocą druku 3D głowice, uchwyty, wsporniki i inne elementy to świetna alternatywa dla CNC. Do produkcji używamy wysokogatunkowy ABS techniczny lub nylon.

 

Wykonywane części zamiennych

 

W oparciu o inżynierię odwrotną i skanowanie 3D możemy wykonać za pomocą druku 3D dowolne części zamienne do maszyn i urządzeń przemysłowych i codziennego użytku. Jeżeli producent zakończył wsparcie swoich wyrobów chętnie pomożemy w przedłużeniu ich życia produkując lub odtwarzając części zamienne na podstawie uszkodzonych części.

 

Projektowanie

 

Nasza firma została założona przez technologa z wieloletnim stażem w przemyśle, w różnorodnych fabrykach. Dzięki temu doświadczeniu możemy zaproponować wiele ciekawych rozwiązań w dziedzinie produkcji części do maszyn i urządzeń fabrycznych lub prototypowych. Zajmujemy się również projektowaniem 3D wyrobów łącznie z ich wdrożeniem do produkcji.

 

Części maszyn i urządzeń projekty i wykonanie

 

Wykonujemy części do maszyn i urządzeń od etapu projektowania aż do gotowego wyrobu w postaci wydruku 3D. Wykorzystujemy do tego technologię druku przestrzennego. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów do druku 3D, takich jak ABS czy nylon możemy wykonać zestawy narzędzi, przymiarów lub elementów pomagających zorganizowanie miejsca pracy