Adres:

Rostworowskiego 16A/a, 01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

 

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto3D Jakub Piekacz

 

email: 3d@proto3d.com.pl

tel:     733 303 454

 

Druk 3D stomatologia

REKLAMA

 

W końcu, możliwości naszych urządzeń pozwalają również na wspomaganie branży reklamowej. Z przyjemnością stworzymy dla naszych Klientów projekty artystyczne gadżetów, logotypów i wszelkich pozostałych elementów identyfikacji wizualnej.

MODA

 

Metody stosowane w naszej firmie pozwalają tworzyć doskonałe projekty artystyczne dla branży modowej. Dzięki innowacyjnym drukarkom 3D jesteśmy w stanie stworzyć szybkie modele ubioru, biżuterii, a także wspomóc działania produkcji.

ODLEWNICTWO

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych drukarek przestrzennych jesteśmy w stanie w szybkim czasie przygotować dla naszych Klientów prototypy drukowane 3D, które doskonale sprawdzą się w odlewnictwie. Obiekty stworzone w ten sposób są precyzyjne i w 100 % odzwierciedlają oryginalną formę. Wykonujemy projekty od pomysłu do realizacji – rozpoczynając od zdjęcia inspiracji poprzez projekt 3D aż po gotowy wydruk.

 

MODELARSTWO

 

Miłośnicy modelarstwa zdają sobie sprawę

z tego, jak ciężką i dość żmudną pracą jest tworzenie skomplikowanych elementów figurek. Dla wszystkich, którzy chcieliby posiadać w swoich zbiorach niepowtarzalne modele, jednak nie mają odpowiednich uzdolnień do ich stworzenia, wykonujemy projekty artystyczne metodą szybkiego prototypowania.

 

ARCHITEKTURA

 

Nasza propozycja jest skierowana również do architektów, którzy z projektowaniem mają do czynienia na co dzień. Chcąc jak najbardziej uprzyjemnić i ułatwić pracę naszych Klientów, oferujemy szybkie prototypowanie. Wykonujemy drukowane w 3D modele wzbogacone o filamenty, imitujące ciekawe formy, np.: kamień. Oferujemy również, wyróżniającą nas na rynku technikę wykończenia makiet architektonicznych metodami modelarskimi.

 

GEODEZJA

 

Chcąc dobrze odzwierciedlić przestrzeń przeznaczoną do pomiarów, warto zrobić precyzyjną wizualizację. Po raz kolejny projektowanie 3D sprawdzi się doskonale do przeniesienia rzeźby terenu na specjalny odlew. Szybkie drukowanie prototypów w intensywnych barwach pozwala na stworzenie profesjonalnej, plastycznej mapy.

 

STOMATOLOGIA

 

Z pewnością nie dziwi również fakt, że projektowanie 3D i drukowanie prototypów stosowane jest również w stomatologii. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik, wykonywane jest bardzo precyzyjne odlewnictwo implantów zębowych. Innowacyjne urządzenia pozwalają tworzyć modele jamy ustnej dokładnie odzwierciedlające oryginał.

 

MEDYCYNA

 

Oferowane przez nasz zespół projektowanie 3D doskonale sprawdza się w medycynie. Drukowanie prototypów narządów wewnętrznych, pozwala na wykorzystanie ich podczas wszelkich zabiegów medycznych. Dzięki profesjonalnej metodzie można tworzyć odlewy protez kończyn oraz wspomóc prace chirurgów plastycznych.

 

Zastosowania Druku 3D