Adres:

Rostworowskiego 16A/a, 01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

 

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto3D Jakub Piekacz

 

email: 3d@proto3d.com.pl

tel:     733 303 454

 

Technologia

 

Dbając o jak najwyższe zadowolenie naszych Klientów, przez cały czas unowocześniamy wszelkie działania i uzupełniamy naszą bazę o innowacyjne sprzęty. W tym celu, na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki związane z branżą druku 3D.

 

W naszych działaniach wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i najskuteczniejsze rozwiązania.
W związku z tym, jednym z naszych wyborów jest stosowanie technologii FDM.

 

Druk 3D FDM

 

Czym właściwie jest technologia FDM?

 

Skrót pochodzi od zwrotu z języka angielskiego: Fused Deposition Modeling i w wolnym tłumaczeniu oznacza technologię polegającą na „nakładaniu stopionego materiału”. Mimo, że metoda FDM była znana już w latach 90-tych, obecnie nadal jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych technik w szeroko pojętej branży przemysłowej. Przy tym metoda ta jest niezwykle pomocna przy budowie specjalistycznych maszyn.

 

W zakres naszych działań wchodzi między innymi przestrzenne drukowanie prototypów z tworzyw sztucznych, takich jak  ABS, PETG, PC-ABS, PLA, HIPS, Z-GLAS i wiele innych. Zaawansowana technologia FDM pozwala na wykonywanie profesjonalnych projektów 3D w zadziwiająco szybkim tempie. Mimo ekspresowych działań, jakość, jaką prezentuje druk 3D jest niezwykle wysoka i właściwie w niczym nie ustępuje wyglądowi oryginałów.

 

Nasze wydruki 3D są jednokolorowe jednak na specjalnie życzenie, bez problemu wykonamy modele w intensywnych, wybranych przez Klienta kolorach. W asortymencie naszej firmy znajdują się specjalistyczne filamenty w wielu ciekawych, żywych i bardzo trwałych barwach.

 

Ponadto metoda FDM umożliwia naszym specjalistom tworzenie prototypów przestrzennych, charakteryzujących się niewielką wagą, dzięki czemu ich przenoszenie i transport jest bezproblemowy. Dodatkowo oferowany przez nas druk 3D charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością techniczną. Stosowana przez nas metoda FDM gwarantuje, że tworzone przez nas prototypy są niezwykle odporne na wszelkie niesprzyjające czynniki zewnętrzne.

 

Polecana przez nasz zespół technologia FDM umożliwia drukowanie prototypów przestrzennych o dużych gabarytach. Przy tym metoda ta pozwala na wykonywanie niezwykle precyzyjnych prototypów 3D nawet bardzo małych i skomplikowanych elementów. Nie ma żadnego problemu z tym, aby stworzyć prototypy przestrzenne bardzo dużej liczby identycznych części. Bez względu na to, jak duży jest wydruk i jak wiele jest elementów składowych, innowacyjna technologia gwarantuje stworzenie niezwykle wytrzymałych konstrukcji przestrzennych.

 

Oprócz tego proponujemy naszym Klientom profesjonalną obróbkę, która zagwarantuje jeszcze większą trwałość oraz estetykę prototypu przestrzennego. Oferujemy między innymi: wygładzanie, szlifowanie, szpachlowanie i lakierowanie. Metody te nie tylko wzmocnią wydruki 3D, ale sprawią również, że będą one prezentować się jeszcze atrakcyjniej.

 

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z resztą naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, związanych z wyżej opisaną technologią z przyjemnością szczegółowo odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.