Zastosowanie druku 3D w przemyśle

Gdzie druk 3D najlepiej odnajduje się w przemyśle? Przede wszystkim na etapie wdrożeniowym. Możliwość zobaczenia, dotknięcia i przymierzenia projektu przed zakupem narzędzi wtryskowych jest niezwykle cenne dla projektantów i pozwala na dopracowanie nowego wyrobów do perfekcji, zanim zacznie być on projektowany. Nasi klienci potrafią zamówić po kilka wersji jednego prototypu, aby mieć szansę przetestować i wybrać najlepszy projekt do swoich potrzeb. Dzięki dużemu wyborowi materiałów do druku 3D możliwe jest uzyskanie bardzo zbliżonych właściwości fizykochemicznych drukowanego w 3D prototypu. W naszej ofercie można znaleźć materiały o podwyższonej odporności chemicznej i termicznej, materiały wykonane z gumy oraz szereg innych, które pomogą spełnić oczekiwania Klienta.

 

Produkcja niskoseryjna to kolejne zastosowanie dla druku 3D w przemyśle. Nie jest tajemnicą, że druk 3D jest znacznie wolniejszy i droższy od produkcji seryjnej elementów z tworzyw sztucznych, ale nie wymaga żadnego wkładu finansowego w narzędzia czy setup linii fabrycznej. To czyni tę technologię idealną w przypadku produkcji prototypów lub niskoseryjnej. Drukowane w 3D elementy są w pełni użytkowe.


W nowoczesnej fabryce rozwiązania POKA-YOKE, 5S, wymagania ISO czy chęć optymalizacji produkcji powodują konieczność organizacji miejsca pracy w sposób zgodny z normami oraz w sposób zwiększający wydajność produkcji. Dzięki tej technologii możemy przygotować sprawdziany, przymiary, uchwyty, spersonalizowane elementy wyposażenia i wiele innych produktów z tworzywa sztucznego, spełniające wymagania.

 

Zastosowanie druku 3D

 

Zastosowanie druku 3D
11 marca 2017

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting