Druk 3D przejściówka do maski mp5

O walce z koronawirusem pisałem już w poprzednim tygodniu. Niestety temat ten jest nadal niezwykle aktualny. Osoby pracujące w służbach medycznych, ratownicy medyczni, lekarze, pielęgniarki borykają się cały czas z brakiem odpowiednich środków ochrony osobistej (w tym maseczek ochronnych) co widać po ilości zapytań o druk 3d ,o tej tematyce w naszej firmie.

 

Jednym z takich zleceń było wykonanie przejściówki / reduktora, który pozwolił założyć do wojskowej maski przeciwgazowej filtr zatrzymujący wirusy, w tym koronawirusa powodującego Covid 19. Wykonałem prosty projekt przejściówki z gwintem do maski mp5 z jednej strony i uchwytem do filtra przeciwwirusowego z drugiej strony. Niewielki karbowany kołnierz ułatwiający dokręcanie przejściówki do maski mp5 znacznie podniósł walory użytkowe, pozwalając zamontować do maski filtr chroniący przed koronawirusem.

 

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą przejściówkę między dowolnym filtrem a dowolną dostępną komercyjnie maską przeciwgazową. Od projektu do realizacji przechodzimy w takich przypadkach tak szybko jak to tylko możliwe. W naszej drukarni 3d jest sporo drukarek, co pozwala na szybki wydruk 3d dowolnych elementów w oparciu o technikę druku 3d.

 

 

Druk 3D przejściówka do maski mp5

 

Druk 3D przejściówka do maski mp5

 

Druk 3D przejściówka do maski mp5

gałka potencjometru
14 kwietnia 2020

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting