Drukowany w 3D kubek


Wraz ze zwiększającą się ilością pędzli oraz drobnych narzędzi do obróbki wydruków 3D na biurku zaczęło brakować mi miejsca. Postanowiłem wydrukować w 3D kubek, który zbierze je wszystkie razem i pozwoli uratować część cennej powierzchni w miejscu pracy.

 

Kubek stylizowany jest na czaszkę celtycką. Wewnętrzne ścianki są pod niewielkim kątem, co ułatwia wyjmowanie odpowiedniego narzędzia ze środka. Został wydrukowany w 3D z materiału ABS, więc jeśli tylko zechcę wypić z niego poranną kawę nic nie stoi na przeszkodzie. Temperatura wrzącej wody nie wpłynie w żaden sposób na filament, z którego został wydrukowany w 3D. Niskie wypełnienie uwięziło spore ilości powietrza w środku więc teoretycznie kubek może trzymać temperaturę dłużej niż normalny kubek.

 

Druk 3D pozwala na stworzenie bardzo mocno spersonalizowanych przedmiotów codziennego użytku. Dzięki naszym grafikom możemy dla Was przygotować projekt dowolnego przedmiotu w kształcie zgodnym z najbardziej wyszukanymi pragnieniami, a następnie go wydrukować w 3D.

 

Druk 3D kubka

 

 

Drukowane w 3D zęby
06 maja 2019

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting