Magnetyczny uchwyt Go-Pro


Druk 3D pozwala na stworzenie dowolnych akcesoriów do kamerki sportowej, dzięki czemu możliwości jej zastosowania stają się praktycznie nieograniczone. W przeszłości dla naszych klientów stworzyliśmy specjalne gumowe uchwyty pozwalające na ugięcie się kamery podczas kolizji z przeszkodą terenową. Wykonywaliśmy uchwyty do różnych urządzeń czy maszyn pozwalających na filmowanie ich działania.

 

Tym razem zbliżał się urlop, więc postanowiłem stworzyć możliwie najbardziej uniwersalny uchwyt samochodowy. Skorzystałem oczywiście z możliwości, jakie daje druk 3D. Uchwyt, w zależności od wersji, ma miejsce na 2 do 5 magnesów neodymowych, dzięki czemu bardzo pewnie trzyma się auta podczas jazdy. Podczas testów na górskich drogach Wysp Kanaryjskich oraz bezdrożach Gruzji uchwyt sprawdził się idealnie. Nie spadał z wynajętej terenówki podczas jazdy przez gruzińskie góry i nie ześlizgiwał się z maski wynajętego fiata 500 podczas jazdy serpentynami gór Gran Canarii.

 

Uchwyt ten pozwala na przyczepienie kamerki sportowej do każdej powierzchni wykonanej z metalu. Jego zastosowania sę nieograniczone. Jeżeli macie zapotrzebowanie na dowolne akcesoria do kamerki sportowej zapraszam do kontaktu. Zaprojektujemy i wydrukujemy je w 3D z wytrzymałych materiałów zgodnie z waszym pomysłem.

 

 

 

wieszak na kapelusze
26 stycznia 2021

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting