Nowy stojak na farby

Sporą częścią mojej działalności jest malowanie figurek i wydruków 3D. Nie da się tego zrobić szybko i efektownie bez dużej kolekcji farb, łatwo dostępnych. Farby oczywiście mogą leżeć na biurku, schowane po szufladach, ale przy codziennym malowaniu wydruków 3D byłoby to bardzo uciążliwe, szczególnie przy większej ilości. Aby rozwiązać ten problem stosowałam wiele doraźnych rozwiązań, opisanych wcześniej na blogu, które sprawdzały się dobrze przy mniejszej ilości kolorów jakimi się posługiwałem.

 

Tym razem postanowiłem wykorzystać ścianę do przechowywania farb. Dlatego wymyśliłem modularny stojak możliwy do powieszenia na ścianie. Otwory na farby mają kształt sześciościanu który pozwala na bardzo optymalne wykorzystanie miejsca na ścianie. Farby są pochylone pod kątem 40 stopni, co ułatwia ich wkładanie i zdejmowanie ze stojaka. Stojak jest tak zaprojektowany aby możliwe było jego powiększenie i łączenie wielu razem w większą całość.

 

Stojak powstał w technologii druku 3D, w dwóch rozmiarach pozwalających przechowywać farby od różnych producentów, z których korzystam przy malowaniu drukowanych w 3D elementów. Jesteśmy w stanie wykonać podobny stojak dla dowolnych produktów.

 

 

 

Modułowy stojak na farby
25 sierpnia 2019

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting