Prototypowanie

Wykonywanie prototypów oraz niskoseryjnej produkcji masowej z wykorzystaniem mozliwości druku 3D może okazać się znacznie szybsze i tańsze niż tradycyjne metody produkcji. Przekonał się o tym nie jeden nasz klient.

 

Tym razem na nasze drukarki trafiłiło urządzenie ułatwiające wyciskanie tubek pasty do zębów, kremów lekarstw itd. Urządzenie miało premierę telewizyjną w programie “i kto to kupi”. Na potrzeby programy wyprodukowaliśmy 400 sztuk elementów w różnych kolorach, następnie realizowaliśmy zamówienia naszego klienta na etapie wprowadzania produktu na rynek. Dzięki naszej farmie drukarek mogliśmy produkować od 50 do 70 elementów w różnych kolorach na dobę co w zupełności wystarczyło dla naszego klienta w pierwszym etapie wdrażania swojego produktu na rynek.

 

Oprócz produkcji seryjnej możliwość dotknięcia i przetestowania prototypu wykonanego z trwałego tworzywa sztucznego jest niezwykle cenne. Daje możliwość naniesienia poprawek do projektu przed zakupem drogich narzędzi wtryskowych których modyfikacja jest niezwykle kosztowna. Zawsze zachęcamy naszych klientów do przetestowania prototypów przez rozpoczęciem produkcji.

 

 

Nagroda okolicznościowa
15 listopada 2020

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting