Przejściówka do maski 3m

Maski w standardzie 3m to chyba najpopularniejsze, niewojskowe maski przeciwgazowe i przeciwpyłowe dostępne na rynku. Używa się ich w zakładach chemicznych, lakierniach samochodowych, w rolnictwie i wielu innych gałęziach przemysłu. Nic dziwnego, że są tak popularne i łatwo dostępne.

 

Codziennie pracownicy służb medycznych, ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarki, pozbawieni środków ochrony osobistej, ruszają do codziennej walki z pandemią koronawirusa ze wszystkim co tylko można, łącznie z improwizowanymi środkami ochrony. Dla ratownika medycznego z Suwałk miałem przyjemność drukować w 3D przejściówkę do maski 3m, która pozwoli na montaż do maski lakierniczej specjalistycznego filtra powietrza. Dzięki niemu prosta maska lakiernicza staje się barierą dla koronawirusa, a ratownik tak wyposażony może czuć się bezpieczniej.

 

Dzięki drukarkom 3D możliwe jest błyskawiczne przejście między fazą projektu, a gotowym wyrobem. Żadna inna metoda produkcji nie pozwala na takie tempo wdrażania wyrobów. Dzięki temu możemy błyskawicznie wykonywać dowolne przejściówki między maską a filtrem i pomóc w przemianie rzeczy codziennego użytku na broń do walki z koronawirusem.

 

Jeżeli potrzebujecie przejściówki do maski 3m zapraszam do zakładki kontakt.

 

Uchwyt Kamery sportowej
19 kwietnia 2020

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting