Wielorazowe szklanki na grilla


Rosnąca świadomość szkodliwego działania przedmiotów jednorazowego użytku powoduje, że zaczynamy szukać alternatywy dla jednorazowych opakowań, talerzyków czy kubeczków. Ja zacząłem od poszukiwania zamiennika kubka i znalazłem.

 

Jadąc na wieczór kawalerski przyjaciela wydrukowałem w 3D niewielki zapas kubków w kształcie czaszki. Projekt wykonaliśmy sami więc były niezwykle unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Oczywiście ciężko nie zauważyć że kubki są wykonane z tworzywa sztucznego więc zapytacie jak to? Otóż żadne z kubków nie trafił do kosza. Tak się spodobały, że każdy z uczestników zabrał tyle ile się da na pamiątkę z sobą. Były też wydrukowane z nie ropopochodnego tworzywa bardziej przyjaznego dla środowiska naturalnego.

 

Warto również zaznaczyć, że każde naczynie przetrwało dwudniową zabawę w "trudnych warunkach" bez najmniejszego problemu. Dzięki niskiemu wypełnieniu były one na tyle lekkie że upadek nie sprawiał, że pękały. Przy piciu ciepłych napojów niskie wypełnienie może działać jak niewielka izolacja termiczna.

 

Reasumując czy druk 3D może pomóc nam uratować planetę od katastrofy ekologicznej? Na pewno może się przyczynić do tego pozwalając na tworzenie naczyń wielorazowego użytku, atrakcyjnych dla klienta. Mój mały eksperyment uznaję za zakończony sukcesem.

 

Druk 3D warszawa

 

Druk 3d Warszawa
02 września 2019

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting