Drukowany w 3D pedał ekspresji MK2

Projekt ten jest rozwinięciem poprzedniego, zaprojektowanego przeze mnie prototypu . Względem poprzednio opisywanego tutaj projektu zmienione zostało miejsce umieszczenia wtyczek kabli oraz dodany został led bar - wskaźnik położenia pedału który daje widoczny sygnał w jakim położeniu zostawiliśmy potencjometr.

 

Dodatkowo do potencjometrów dodałem również 2 potencjometry, które w razie potrzeby można wyłączyć. Opcja taka pozwala na dostosowanie parametrów pedału ekspresji do różnych efektów dostępnych na rynku. Nowa wersja pedału pozwala na modulowanie brzmieniem 2 efektów na raz. Led bar w razie potrzeby może być wyłączany aby nie rozpraszał podczas gry na scenie.

 

 

Całość wydrukowana jest z wytrzymałego PLA firmy Fiberlogy na drukarce Zmorph 2.0. Fioletowe nakładki na pedał zostały wydrukowne z PLA od 3D Color na tej samej drukarce. Pedał ekspresji sprawdza się idealnie i pozwala na pełne wykorzystanie efektów do których jest podłączony. Widoczna z boku bateria zasila jedynie led bar, nie jest konieczna do prawidłowej pracy urządzenia.

 

 

Czym jest druk 3D
01 października 2018

Powrót

Proto3D
Wydruki 3d Warszawa

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49

Odbiór osobisty - Warszawa

email: 3d@proto3d.pl

tel:     733 303 454

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie.

Proto Painting